SKU
1128352
ANDROMEDA LIGHTING 261N OUTDOOR PEDESTAL LIGHT E27 MAX60W IP64 brass
€64.94
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ANDROMEDA LIGHTING |
|---|---|
| Height: | 32 cm |
| Diameter: | 12.5 cm |
| Decoration Colour: | Brass |
| Number Of Lamps Elements: | 1 |
| Wattage: | 60 W |
| IP Rating: | IP64 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E27 |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamp is not included