SKU
1140868
AJA MIB-FUT036S SINGLE COLOR LED CONTROLLER FOR LED STRIPS 12-24VDC 12A CONTROL DISTANCE:30m
€19.25
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | MIBOXER |
|---|---|
| Width: | 1.7 cm |
| Height: | 3.6 cm |
| Length: | 7.4 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 12-24V DC |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| Material: | PC |
| Weight: | 0.2 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Controls single-color LED
App/voice control needs a 2.4GHz gateway
Compatible with Mixboxer products
App/voice control needs a 2.4GHz gateway
Compatible with Mixboxer products
EXPLORE
Compatible Products