SKU
1142516
AENO PREMIUM ECO SMART HEATER 700W INFRARED + CONVECTION HEATING TYPE WITH TEMPERED GLASS white
€239.00
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | AENO |
|---|---|
| Width: | 1.1 cm |
| Height: | 36.5 cm |
| Length: | 100 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 220-240V |
| Dimmable: | N/A |
| Material: | Tempered glass |
| Technology: | Smart |
| Weight: | 8.9 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Heating coverage : 30m2
Fall/Tilt Sensor - auto power-off if fallen
Fall/Tilt Sensor - auto power-off if fallen