SKU
1142514
AENO AAP0003 AIR PURIFIER AP3 12W 3SPEEDS UV LAMP IONIZATION CADR 160 m³/h 30m2 CARBON FILTER + HEPA
€139.00
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | AENO |
|---|---|
| Height: | 29.5 cm |
| Diameter: | 20.5 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 110-240V |
| Wattage: | 12 W |
| Dimmable: | N/A |
| Weight: | 2 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Touch screen
Clean air from allergens
3 Speed flow
Clean air from allergens
3 Speed flow