SKU
1111593
ABUBAKER 9569/2WCR+SM WALL LIGHT 2xE14 K9 DROPLETS chrome with smokey frame and clear droplets
€87.79
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ABUBAKER |
|---|---|
| Width: | 38 cm |
| Height: | 26 cm |
| Length: | 18 cm |
| Color: | Smoked |
| Number Of Lamps Elements: | 2 |
| LampBase: | E14 |
| Material: | plastic, glass, metal |
| Weight: | 1.8 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamps are not included Height : 26cm Width : 38cm Depth : 18cm