SKU
1111592
ABUBAKER 9569/2WCR+CL WALL LIGHT 2xE14 chrome frame/clear K9 droplets
€79.18
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ABUBAKER |
|---|---|
| Width: | 38 cm |
| Height: | 26 cm |
| Length: | 18 cm |
| Color: | Clear |
| Decoration Colour: | Chrome |
| Number Of Lamps Elements: | 2 |
| LampBase: | E14 |
| Material: | Glass |
| Weight: | 1.8 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamps are not included Height : 26cm Width : 38cm Depth : 18cm