Last Pieces
SKU
1108829
ABUBAKER 5501S/2WCR WALL LIGHT 2xE14 MAX.2x40W chrome, glass
€37.97
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ABUBAKER |
|---|---|
| Color: | Chrome & Clear |
| Decoration Colour: | Clear |
| Number Of Lamps Elements: | 2 |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 40 W |
| IP Rating: | IP20 |
| LampBase: | E14 |
| Material: | plastic, glass, metal |
| Weight: | 0.8 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamps are not included